Про фермерський ринок Carrboro

МакАдамс Farms пропонує дині дегустації рекламується як один з кращих місцевих ринків в країні, ринок Carrboro Farmers ‘дало можливість для місцевих фермерів продавати свою продукцію безпосередньо споживачеві з 1979 року.

Керований фермер членів, Chapel Hill-Carrboro Farmers ‘Markets, Inc здійснює нагляд за функціонуванням ринку. Користувачі господарства відвідав періодично щоб гарантувати, що всі продані деталі вирощені продавця і найвищої якості.

Ми пишаємося тим, у продажу на ринку і експлуатації Carrboro фермерів. Ми сподіваємося, що Вам подобається ринку!

1

Історія ринку
Келлі Кларк, Спеціальний координатор Події

Carrboro є домом для ринку національно визнаних Carrboro фермерів. Святкування 34-й сезон в 2012 році, ринок служить Carrboro співтовариства і трикутник з 2 щотижневих ринках. Відкриті в суботу вранці круглий рік, наш годинник взимку 9 ранку до полудня, влітку годинник 7 ранку до полудня, і середовище годинник 3:30 до 6:30 вечора, з квітня до середини листопада, з особливим Ринок вівторок перед Днем подяки . Ринок пропонує покупцям безліч можливостей, щоб купити найкращі вирощені і ручний продуктів.

Розташований у місті Carrboro Commons, поруч з ратуші на площі 301 West Main Street, особливості ринку регіональних різні сезонні овочі та фрукти, квіткові композиції та квіти, щоб організувати, корови і кози молока сири, м’ясо, напівфабрикати, такі як пробки і соління, хлібобулочні вироби, постільні речі та краєвид рослин, трав, меду, доданої вартості сільськогосподарських продуктів, таких як мило і мохеру переплетень, та обмежену кількість художніх ремісничих виробів, таких як металургійні заводи, гончарні вироби, пресовані квіти, корзини та ковдри.

Три дуже важливі особливості роблять Chapel Hill / “Ринок дійсно фермерів Carrboro Фермери ринку. Продавці самі виробляти всі товари продаються на ринку. Все йде зсередини 50-мильної зони від Carrboro, і ви також будете говорити і купувати у виробників самих, а виробники повинні подавати свої власні продукти.

Весняні квіти на ринок Ринок також унікальна тим, що вона є постачальником на ринок і. Під контролем ради директорів, які обираються всіма членами, ці волонтери допомагають гарантувати, що ринок залишається вірною своїй первісній місії забезпечення вихід для фермерів на ринок своїх товарів місцевого виробництва, при ухваленні рішення про те, як ринок повинен розвиватися, щоб задовольнити потреби виробників, а також суспільства, якому вона служить. Два співробітники менеджером ринку і спеціальний координатор подій підтримки Ради.

Ринок досяг до спільноти по-новому протягом останніх кількох років. Спеціальні заходи були розширені, щоб включати в себе приготування їжі демонстрації, які показують, як скористатися сезонними продуктами, експерти були залучені, щоб відповісти на питання, що стосуються безпечного зберігання продуктів у домашніх умовах, а також додаткові можливості дегустації були додані включити напівфабрикатів і хлібобулочних виробів. Посилення взаємодії з бізнес-спільнотою було запрошені з метою виявлення віддалених стоянках, що ринкові клієнти можуть використовувати. Волонтер мережі знаходиться в стадії розробки, з тим щоб забезпечити підтримку стенді інформацію про ринок, спеціальних заходів та, зрештою, клієнт пікап зоні.

2

Ринок має дуже захоплююче майбутнє, яке посилюються свого довгого і багатою історією. Деякі постачальники продали на ринку з моменту її створення.

Carrboro фермерські ринки знаходяться у віданні Chapel Hill-Carrboro Farmers ‘Market, Incorporated. До 1977 року там був ряд ринків в області Chapel Hill, які проводилися неофіційно групою фермерів області. Перехід до Carrboro почалося в 1977 році з двома одночасними подіями.

По-перше, проект знаходиться на стадії розробки з аспірантом в університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл Школа громадської охорони здоров’я, звана Північна Кароліна Проекту аграрного маркетингу. Мета проекту в тому, щоб забезпечити вихід для місцевих фермерів, щоб продавати свою продукцію на регулярній основі, забезпечуючи городян більш широкий доступ до високоякісної свіжої продукції.

По-друге, місто Carrboro розслідував способів гарантувати, що центр міста залишався активним і яскравою частиною спільноти. У рамках зусиль по досягненню цієї мети, місто успішно вишукують фінансування з NC Генеральної Асамблеї, щоб побудувати притулок для ринку фермерів. Проект університету допомогли фермерам формалізувати організаційну структуру, і місто обраний Ринок Chapel Hill-Carrboro Farmers ‘для запуску ринку відповідно з новим житлом на Роберсон стріт на землі, орендованій у Mill Mall Карр.

Ринок постійно зростала з 1978 по 1989 рік. Починаючи з ледь 20 постачальників в 1978 році їх число збільшилося до 50 до середини з 80-х і 90 постачальників продавали, протягом року на ринку 1989 року. Це також рік був відзначений також, що договір оренди на Алеї простору Mill Карр закінчився. Ринок потребував новому будинку, і місто не хотів ринку, вийти Carrboro. Сільськогосподарських грант був прагнули побудувати нові притулки і повне необхідних поліпшень на сайті Carrboro Commons міста, зона відпочинку під розвитком прилеглих до ратуші. У 1993 році грант був схвалений, і в 1996 році ринок Carrboro Farmers ‘відкрився в новому місці.

Ресурс: Carrboro Farmers’ Market

Comments are closed.

Post Navigation